Over ons – Contact

Over Chanty Mode

Sinds 1994 verwelkomt Chanty Mode haar klanten op de Koninginnelaan in Voorthuizen. Voor die tijd had eigenaar Diana Gomes al ruime ervaring in damesmode en kinderkleding. Haar gevoel voor stijl en passie voor kleding werden haar met de paplepel ingegoten: als kind maakte ze samen met haar moeder zelf kleding, een liefde voor mode die nooit is verdwenen.

Altijd geïnspireerd door modebladen en het modebeeld op straat, creëert Diana een unieke, tijdloze en modieuze collectie die helemaal is afgestemd op de moderne vrouw met een maat meer. Haar collecties zijn met veel liefde en precisie samengesteld voor vrouwen die volop in het leven staan en er altijd goed uit willen zien.

Bij Chanty Mode vind je kleding die zowel stijlvol als comfortabel is, geschikt voor dames van jong tot wat ouder. Klanten uit het hele land weten de winkel te vinden, want wie wil er nu niet stralen in een outfit die perfect past?

We vinden het belangrijk dat klanten persoonlijk worden geholpen. De koffie en thee staan altijd klaar, en neem gerust iemand mee. Voor een gezellige dag op de Veluwe zijn er bovendien diverse mogelijkheden om te lunchen in de buurt, bijvoorbeeld bij Wijntje, De Bunckman of de Lounge. Kortom: bij Chanty Mode is er altijd genoeg te zien, te beleven en te ontdekken.